Vaša karta na dnešný deň je : 8

Otočte kartu s číslom a vyberte si svoj dnešný drink .

1.Koňak

Koňak Hennessy Very Special vzniká zmiešaním 40 eaux-de-vie. Jeho farba je krásne jasná a zlatistá. Silnému buketu dominujú dubové tóny, ktoré následne odznievajú a odhaľujú vôňu lieskových orieškov.

2.Gin Beefeater

Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters".

3.Tanqueray Gin 1l

Litrová fľaša londýnskeho suchého ginu Tanqueray, ktorý sa fľašuje na 47,3 % ABV. Veľká fľaša, veľké ABV, veľké chute. Esá.

4.Koňak - Claude Chatelier XO

Prvý dojem na jazyku je dobre vyvážený, so slivkami a kandizovaným ovocím, po ktorých nasledujú figy, vanilka a vlašské orechy. Claude Chatelier XO je vynikajúci koňak s príkladnou jemnosťou a eleganciou.

5.Koňak -Godet XO Terre

Koňak pomenovaný po planéte Zemi nesie prívlastok XO (Extra Old). V dubových sudoch zreje poctivých 30 rokov. Charakteristická je preň žiarivá zlatistá farba s temnými mahagónovými odleskami.

6.Koňak - Prince Hubert de Polignac XO Royal

Tento legendárny koňak je umelecké dielo plné tajomstiev a elegancie. Otvorenie jeho tmavej čiernej zátky vedie k vynikajúcim jemným ovocným tónom, mandliam a perníku.

7.Koňak - Martell VS

Martell dvojnásobne destiluje výlučne číre, aby sa zachovala autenticiká ovocná vôňa. Vďaka tomu získava extrémnu jemnosť, čo je charakteristický znak štýlu Martell. Je vyrábaný podľa tradičnej receptúry už vyše 150 rokov .

8.Koňak - Henri Mounier XO

Tento koňak XO Henri Mounier je harmonická zmes starých koňakov starostlivo vybratých master blenderom, ktorý zrel v dubových sudoch v súlade s tradíciou. Má prenikavú jantárovú farbu, ktorá je pre staré koňaky.

9.Koňak - Hardy Noces d'Or

Tento 50-ročný Cognac je držiteľom platinovej medaile 96 Beverage Tasting Institute. Vyniká bohatou arómou, má medový charakter s elegantnou chuťou dreva a korenia.

10.Koňak - Henri Mounier Extra

Má prenikavú jantárovú farbu a nádych suchého a kandizovaného ovocia. Jeho chuť je trvácna a ponúka tiež vôňu vanilky a škorice.

11.Rum - Diplomático Reserva Exclusiva 12 ročný

Je sladký, s ovocnou chuťou, čo je charakteristické pre rum Diplomático, ale obsahuje ešte vyššiu koncentráciu a intenzívnejšiu chuť.Jedná sa o výnimočný rum určený k pomalému popíjaniu.

12.Rum - Bumbu Rum

Keď v minulosti piráti vládli Siedmim moriam, bolo známe, že si vyrábajú korenistý grog známy ako Bumbu, ktorý si produkovali zo surovín obstaraných na ich cestách. Zreje úctyhodných 15 rokov.

13.Blue Mauritius Gold

Modrá a zlatá, dve farby, ktoré sa k sebe vo všeobecnosti nehodia, no v Mauritiuse idú ruka v ruke. Úchvatný rum bohatý na tropické ovocie, tóny tmavej čokolády a opražených orechov.

14.A.H. Riise Family Reserve

Jeho chuť je silná a veľmi bohatá s nádychom pomaranča, prírodného cukru a tabaku, ktorá je zakončená koreneným, ale napriek tomu smotanovým a sladkým záverom. Tento rum je silný, ale napriek tomu delikátny.

15.Dictador 12 ročný v kartóniku

Tento lahodný rum značky Dictador, zrejúci systémom Solera, sa vyrába v Kolumbii. Dozrieva medzi 8 až 14 rokom, s priemerným vekom zrenia 12 rokov.

16.Bacardi Carta Blanca

Najpredávanejšia značka liehovín po celom svete sa teší svojej popularite vo viac ako 170 krajinách sveta. Bacardi Carta Blanca bola založená v roku 1862 a je stále pozoruhodnou rodinnou značkou.

17.Ron Millonario XO

Skvelý starý rum z Peru. Ron Millionario vyrobil tento XO z melasy a destiluje ho v kolónových destilačných prístrojoch. Potom zreje v amerických sudoch z bieleho duba. Výsledkom je hladký, sladký a krémový rum, ktorý sa dobre popíja.

18.Santos Dumont XO

Táto limitovaná edícia super premium rumu sa vyrába zo 100-percentne čistej panenskej cukrovej trstiny a zrela podľa špeciálnej metódy trojitého zrenia v starých drevených sudoch z bourbonu, sherry PX a portského.

19.Dictador 20 ročný

Vôňa: Náznaky duba a višne. Kvet pomaranča, med, sušené brusnice a náznaky dymu. Chuť: Cigarové listy, trstinový cukor Demerara, med Manuka, varené ovocie a korenie. Pikantná.

20.Diplomático Planas

Planas je unikátna zmes rumov zrejúcich po dobu minimálne 6 rokov. Pochádza z Venezuely. Biely rum s obsahom alkoholu 46%, je zaujímavou náhradou za Diplomatico Blanco. Je to elegantný, bohatý a prekvapivo silný biely rum.

21.Gautier XO

Moderná a elegantná fľaša z číreho skla upozorňuje na autentickosť koňaku s plným výrazom jeho bohatej zlatej farby a prirodzenej kvetinovej arómy s nádychom škorice.

22.Russian Standard Original

Russian Standard je originálna vodka destilovaná na žiadosť cára. Jej štandard kvality bol stanovený v roku 1894. Spojením tradičných výrobných postupov a najmodernejších technológií.

23.Absolut Facet

Táto limitovaná edícia obsahuje rovnakú vodku ako najpredávanejšia Blue a jej fľaša je inšpirovaná optickými hranolmi a fazetami. Na klasickú švédsku vodku má úchvatných vzhľad.

24.Rasputin

Rasputin Vodka je známa svojou vynikajúcou kvalitou a jemnou chuťou. Tajný recept a špeciálna destilačná technológia, zaručujú tejto nemeckej vodke skvelú chuť aj pri vysokom obsahu alkoholu.

Počítadlo návštev :